OceanX Sharkmaster 1000 M9 Black Automatic
| Bezel: | Ceramic bezel, Unidirectional rotating bezel |
|---|---|
| Case back: | Screw-down case back |
| Case diameter: | ca. 44 mm |
| Case height: | ca. 15 mm |
| Case material: | Stainless steel |
| Clasp: | Zwei-Knopf Gleitverschluss Faltschließe |
| Crown: | Screw-down crown |
| Crystal: | Sapphire crystal |
| Date function: | Monatstag |
| Dial color: | Schwarz |
| Functions: | Helium Ventil |
| Lug width: | 21 mm |
| Luminous material: | Hour markers, Super Luminous, Watch hands |
| Movement: | Miyota 9015, 24 Steine Automatik |
| Movement type: | Automatic movement |
| Strap / Bracelet*: | Massives Edelstahl-Armband |
| Water resistance: | bis 100 ATM |
| Weight: | ca. 225 g |
| Included items: | Aufbewahrungsbox, Bedienungsanleitung, Garantieschein |
Product information "OceanX Sharkmaster 1000 M9 Black Automatic"
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Login
Zubehör
Average rating of 5 out of 5 stars
No longer available
Average rating of 5 out of 5 stars
No longer available
No longer available
No longer available
No longer available
No longer available
Ähnliche Artikel
No longer available
No longer available
No longer available
No longer available
No longer available
No longer available
No longer available
No longer available
Zubehör
Average rating of 5 out of 5 stars
No longer available
Average rating of 5 out of 5 stars
No longer available
No longer available
No longer available
No longer available
No longer available
Ähnliche Artikel
No longer available
No longer available
No longer available
No longer available
No longer available
No longer available
No longer available
No longer available